Відповідальний водій завжди звертає увагу на роботу свого автомобіля. Тому що знає, будь-яку неполадку треба усувати негайно, щоб авто прослужило господарю ще багато років.
"Апостроф Лайф" зібрав кілька простих правил, які збільшать тривалість роботи двигуна.
Читайте також: Як зменшити витрату палива: перевірені методи для водіїв
Регулярний техогляд і обслуговування при першій необхідності повинні стати для вас звичайною справою.
Заміна моторного мастила
Цю процедуру потрібно проводити кожні 6-8 тисяч кілометрів пробігу. Якісне мастило забезпечує найкращі умови для роботи двигуна, щоб не допустити його перегріву та прискореному зносу.
Регулярна заміна антифризу
Регулярно міняйте антифриз. Завдяки йому підтримується температура двигуна, запобігаючи його перегріву або замерзанню системи охолодження в будь-яких погодних умовах. Замінювати антифриз бажано кожні два роки.
Стежити за чистотою радіатора
Підтримуйте чистоту радіатора. Поступово він забруднюється пилом, комахами, які перешкоджають вільному проходженню повітря крізь його ребра.
Регулярно заміна фільтрів
Періодично замінюйте фільтри, що очищають повітря, пальне та масло від забруднень і шкідливих часток. Фільтри потрібно міняти своєчасно, оскільки вони забруднюються і втрачають свою ефективність.
Стежити за паливними форсунками
Форсунки з часом можуть забруднюватися від нафтопродуктів. При перших ознаках їхньої несправності, зверніться до сервісного центру, щоб не допустити серйозних проблем з двигуном.
Своєчасно міняйте ремінь мотора
Ремінь зношується і втрачає гнучкість, як наслідок, це призводить до його розриву під час роботи. Така поломка може призвести до серйозних проблем з вашим авто.
Правильно рушайте із зимового режиму
Після запуску холодного двигуна дайте йому попрацювати пару хвилин. Це підготує автомобіль до роботи, попередить проблеми з системою вихлопу та збереже гарну роботу двигуна.
Раніше ми розповідали про те, що буде з авто, якщо його довго не мити.
- Вас може зацікавити:
Неприємні запахи в авто можуть означати, що є несправності: чотири ознаки
Пам'ятка водієві: коли заборонено їхати через залізничний переїзд
Як швидко прибрати зі скла авто наліпку: допоможе звичайний рушник