RU  UA

Четвер, 21 листопада
  • НБУ:USD 41.00
  • НБУ:EUR 43.20
НБУ:USD  41.00
Life

Куди поїхати під час війни: 10 місць в Україні для ідеального відпочинку

В Україні є місця, куди можна поїхати відпочити, попри повномасштабну агресію Росії. Серед них маловідомі пам'ятки, водоспади Буковини та розкішні палаци у нетуристичних селах.

Про це повідомляє #ШоТам.

Читайте також: Про це не можна забувати: прикмети та забобони під час подорожі

Домініканський костел (Чортків, Тернопільська область)

Побудований 400 років тому для домініканських ченців за наказом тодішнього власника Станіслава Гольського. Дана споруда відноситься до пам'яток архітектури національного значення і входить до семи найбільших католицьких храмів України.

Вишневецький палац (смт Вишнівець, Тернопільська область)

Побудований у XVIII столітті, його архітектура – яскравий приклад барокового стилю. Сьогодні це музей та культурний центр, де регулярно відбуваються різноманітні виставки та експозиції, присвячені культурі та традиціям українців.

Садиба в селі Самчики (Рівненська область)

Визначна пам'ятка складається з двох будівель: головного будинку та каплиці. Палацово-парковий ансамбль зберігся до наших днів практично недоторканним, а ще справедливо вважається одним із найкращих пам'яток зрілого класицизму в Україні.

Бакотська затока (Хмельницька область)

Розташована у Хмельницькій області, за 55 кілометрів від Кам'янця-Подільського. Крім того, неподалік можна зустріти Скельно-печерний монастир – єдину пам'ятку, яка вціліла у цій місцевості після затоплення. Там можна знайти джерела з мінеральними водами, які, за чутками, мають цілющі властивості.

Деренівська купіль (с. Нижнє Солотвине, Закарпатська область)

У цьому санаторному комплексі на Закарпатті можна провести по-справжньому насичені вихідні. Курорт приваблює туристів термальними джерелами, сучасною інфраструктурою, лікувальними процедурами та чистим повітрям.

Селище Сатанів (Хмельницька область)

Куточок природи, який називають українською Швейцарією, точно не залишить вас байдужим. Сатанів – місце для тих, хто хоче відпочити тілом та душею, адже тут є можливість скористатися цілющими мінеральними джерелами та провести час у санаторіях.

Водоспад Кудринець (Івано-Франківська область)

Цей водоспад заввишки понад 6 метрів розташований на Івано-Франківщині, на південний схід від села Зелена. Кудринець неповторний тим, що вода спадає численними невисокими каскадами, що нагадують сходи.

Колишній будинок Потоцьких (Немирів, Вінницька область)

Це історичний скарб, який варто відвідати кожному, хто хоче познайомитись з українським минулим. Будинок розташований на Поділлі, поблизу річки Південний Буг. Колись тут був багатий маєток Потоцьких-Свейківських.

Водоспад Ковбер (Чернівецька область)

Водоспад Ковбер заввишки 3,5 метри розташований у Чернівецькій області. Там, між містом Вижниця та селом Путила, протікає річка Смугар, на якій утворилося щонайменше вісім водоспадів, які також називають Смугарськими або Буковинськими водоспадами. І Ковбер – один із них.

Олицький замок (Волинська область)

Перша на території України бастіонна споруда – Олицький замок. Це володіння литовських князів Радзівілів. Замок розташований на Волині, його Радзивіли отримали від імператора Карла V у 1547 році та володіли ним до 1939 року. Замок тут почали будувати приблизно 1564 року.

Раніше "Апостроф Лайф" розповідав про те, як правильно підготуватися до подорожей і нічого не забути.

  • Вас також може зацікавити:

Будете мати неприємності: які речі за народними прикметами не можна позичати сусідам

Чому не можна передавати речі через поріг і сідати на порозі: магічне значення забобони

Прикмети на успіх і щастя: які є найпоширеніші забобони про дітей