Навколо носіння одного з головних символів християн - натільного хрестика, існує безліч міфів.
Як правильно носити натільний хрестик, розповідає "Апостроф. Лайф".
Читайте також: Як врятуватися від спеки та перенести її легше: корисні лайфхаки
Священники рекомендують освятити хрестик після покупки. Це можна зробити в будь-якій церкві. Носити хрестик потрібно постійно, а не тільки тоді, коли збираєтесь відвідати церкву. Знімати аксесуар рекомендуємо перед прийняттям душу, прибиранням, нанесенням косметичних засобів виключно з практичних міркувань. Поєднувати носіння хрестика з іншими прикрасами разом не можна, максимум його можливо носити разом з ладанкою. Також носіть хрестик на тілі, під одягом, а не як звичайну прикрасу.
Існує міф, що носити хрестик на ланцюжку не можна, а лише на ювелірному шнурку. Але насправді це неважливо: носіть, як вам зручно.
Також існує стереотип, що не можна носити хрестик з розп'яттям, оскільки це може завадити у подальшому житті. Звичайно, це міф. Усі православні хрести виконані із зображенням розп'яття Ісуса Христа. А прикраси у вигляді двох перпендикулярних перекладин без декору належать до католицьких різновидів. Лише будьте уважні: носити хрестик потрібно розп'яттям назовні.
Нічого поганого в тому, щоб взяти загублений кимось хрестик у руки, немає. Його можна віднести до церкви або забрати собі в ролі оберега. Але носити на тілі небажано, щоб не перейняти енергетику попереднього власника.
Міфом є і заборона передаровувати свій хрестик: такий подарунок навпаки наділений сильною позитивною енергетикою.
Знову ж таки є неправдою те, що священники не допускають носіння чужого хреста. Якщо він перейшов у спадок, то можете сміливо його носити - він буде оберігати вас.
Раніше ми писали, що не слід класти в машинку під час прання.
- Вас може зацікавити:
Дешевий народний засіб усуне плями на білих шкарпетках: будуть як нові
Як правильно прати білі кеди, щоб не залишилося розводів і плям: важливі поради
Як захистити одяг від молі: дієві засоби та лайфхаки, які вирішать проблему