RU  UA

Четвер, 21 листопада
  • НБУ:USD 41.00
  • НБУ:EUR 43.20
НБУ:USD  41.00
Life

Коли не варто вибачатися: сім ситуацій

Слово "вибач" має величезну силу: воно здатне загладити ситуацію після сварки, а також залікувати "душевні" рани. Однак це слово не варто використовувати марно, для нього є свій час і місце.

Про те, коли "вибач" краще не говорити, повідомив портал Hackspirit.

Читайте також: Не варто це дарувати: ці п'ять предметів притягують негатив до будинку

Існує сім ситуацій, коли слово вибач краще не використовувати.

Коли виражаєте власні почуття

Ваші почуття обґрунтовані, і ви маєте повне право висловлювати їх. Коли ви кажете "вибач" за вираження своїх реальних почуттів, ви, по суті, перепрошуєте за те, що були собою. А це те, за що ніколи не потрібно перепрошувати.

Коли ви не винні

Якщо говорити "вибач", коли ви ні в чому невинні, то згодом ваша впевненість у собі знизиться. Існують інші способи вибачитися, не звалюючи на себе тягар того, що було не у вашій владі.

При встановленні кордонів

Особисті межі гарантують, що ви будете в безпеці, а ваші потреби будуть задоволені. Але вибачатися за встановлення кордонів – все одно, що перепрошувати за турботу про себе, а це ще одна з речей, за які ніколи не варто просити вибачення.

Під час ухвалення особистих рішень

Щодня люди приймають рішення, від яких залежить передусім їхнє життя. Але іноді вони можуть не збігатися з очікуваннями оточуючих, і тоді виникає непотрібне вибачте. Ваше особисте рішення залишається вашим особистим рішенням, як би хто не ставився до цього.

Коли варто побути на самоті

Бажання побути на самоті іноді необхідне самоаналізу, творчості та відновлення сил. Але це не означає, що приділяючи час собі, ви поводитеся поза соціумом.

Коли захищаєте те, у що вірите

Ваші переконання можуть не співпадати з переконаннями вашого оточення: сім'ї, друзів, колег по роботі чи службі. Проте вміти відстоювати свої права – це те, що ніколи не потребує вибачень. Ви маєте право на свої цінності та переконання, і їхнє вираження не повинно бути приводом для вибачень.

Коли ви залишаєтеся самими собою

Не варто говорити "вибач", коли ви просто поводитесь як завжди. Ви залишаєтеся самі собою, тому просити вибачення нема чого.

Раніше "Апостроф Лайф" повідомляв про те, скільки разів можна пробачити людині згідно східних мудростей.

  • Вас може зацікавити:

Часто відображає наші звички: тест на визначення енергійної особистості

Який поверх краще підходить для життя: ця відповідь вас здивує

Їх хочуть почути дорослі діти від батьків: шість важливих фраз