Господарі котів часто стикаються з випадками, коли їхні тваринки кусаються. І такі укуси є природним способом котячого спілкування. Котики по розуму не дуже відстають від собак, вони також кмітливі й товариські.
"Апостроф Лайф" зібрав інформацію, що приховується за котячими укусами.
Читайте також: Що слід знати, перш ніж заведете кота: 6 важливих порад
Кіт проявляє вдячність за ласки
Без сумніву ви гладите свого улюбленця з величезним задоволенням і показуєте свої добрі почуття. Коти — неймовірно тонкі істоти, вони це відчувають. Тож віддячують легким кусанням. Пухнастики сприймають господаря як члена котячої сім’ї.
Кіт вимагає продовження
Якщо під час погладжування кота ви десь відвернулися, то за допомогою зубів улюбленець пропонує продовжити ніжності та не відволікатись на дрібниці.
Кіт емоційно перезбуджений
При всьому вашому бажанні, кота не вийде гладити нескінченно, у кожного сеансу ласк є свій поріг, і крайня межа. Коли пухнастик отримав бажану дозу ніжності, він вивертається навиворіт, різко змінює позу і сильно кусається. Це стається, коли більш м’які сигнали до господаря не доходять.
Як відучити кота кусатися
Якщо ваш дорослий хвостатий друг кусається під час пестощів, вчасно ловіть сигнали, що передують укусу. Спостерігайте, кіт спочатку притисне вушка, змінить позу, спробує повернутися та робить різкий рух хвостом. Іноді тварина починає гарчати. Треба вчасно зупинитися і не доводити кота до кусання вашої руки.
Найголовніше — ніколи не бийте кота за укуси, не змушуйте тварину страждати. Просто відпустіть чотирилапого, аби не порушити його довіру до вас.
Раніше "Апостроф Лайф" писав, чому кішка приносить мишу в будинок.
- Вас також може зацікавити:
Чи варто тримати чорного кота вдома: пояснюємо прикмети
В них вірять по всьому світі: 7 найпоширеніших народних прикмет про котів
Заселяють будь-який дім: які існують прикмети і забобони щодо павуків