Мікрохвильову піч, яку можна швидко почистити від жиру натуральними засобами, на кухні бажано розміщувати так, щоб вона не заважала та добре вентилювалася.
"Апостроф Лайф" зібрав варіанти, куди можна поставити мікрохвильовку на кухні.
Читайте також: Допоможуть позбутися пилу вдома: 5 корисних порад з прибирання
Стільниця
Кухонна стільниця - найпопулярніший варіант розміщення мікрохвильової печі. Вона знаходиться на зручному для використання місці, оптимальна висота допомагає не тягнутися вгору, щоб поставити щось розігріватися. Але навіть для такого простого способу розміщення необхідно врахувати декілька моментів:
- розетка не має бути занадто близько або далеко;
- відстань від раковини має становити щонайменше 50 см;
- під низ краще поставити спеціальні серветки, щоб поверхня не вицвіла.
Якщо кухня маленька, то можна поставити цю піч під стільницю, щоб не заважати.
Ніша у стіні
Іноді на кухню встановлюють ніші у стіні, які дуже зручні для розміщення мікрохвильової печі.
Підвіконня
Якщо взагалі немає місця для розміщення мікрохвильовки, то можна поставити її на підвіконня, якщо воно достатньо широке. Це крайній варіант, адже є ризик розтріскування віконного скла через перепади температур. Водночас ризик зменшується, якщо вікно виходить на закритий балкон або лоджію.
Острів
Якщо кухня велика та має острів посеред приміщення, то його теж можна задіяти для розміщення цієї печі. Але варто подбати про ізоляцію від води та електрики, щоб це ще було не тільки зручно, а й безпечно.
Духова піч
Також мікрохвильовку можна розмістити над духовкою для економії місця, тобто прямо на витяжку чи на спеціальний кронштейн. Між цими печами має бути щонайменше 50 см. Це може бути зависоко, але точно не заважатиме під час готування.
Кутова шафа
Також її можна розмістити у кутовій шафі, які ставлять, якщо є велика кількість техніки і маленька вільна площа.
Полиця
Відкрита полиця - ще один з найкращих варіантів розміщення мікрохвильовки, головне потурбуватися щодо доброї циркуляції повітря та міцності підвісної конструкції. Сама полка має бути з матеріалу, який витримує перепади температури і тепловий вплив. Також можна використати полиці під підвісними тумбами, що зекономить робочу площу кухні.
Раніше ми писали, які існують прикмети під час випікання.
- Вас може зацікавити:
Молоток не потрібен: як почистити фісташки за кілька хвилин
Секрети француженок: для чого заливати олію у раковину
Секрети весняного прибирання: для чого господині використовують перекис водню