Всі жінки, які бажають вранці прокидатись зі свіжим та блискучим обличчям, мають пам’ятати про кілька важливих етапів догляду, які варто виконати ще з вечора під час підготовки до сну.
Тому далі про ці етапи розповість "Апостроф Лайф".
Читайте також: Чи можна засинати під ввімкнений телевізор: які є наслідки
Перший етап – демакіяж
Зняття макіяжу з вечора є надзвичайно важливим етапом підготовки до сну та секретом чистого обличчя зранку. Ефективне видалення макіяжу та очищення шкіри є двома окремими процесами. Звичайні пінки та гелі часто не справляються з видаленням декоративної косметики, тому рекомендується починати з міцелярної води або гідрофільної олії, особливо при використанні водостійкої косметики або сонцезахисних кремів. Варто також пам’ятати, що в сезон відкритого сонця, коли починають активніше застосовувати SPF-крем, його також варто ретельно змивати, хоч він і здається непомітним на шкірі.
Другий етап – очищення обличчя
Завершивши зняття макіяжу варто наступним кроком – вмиванням за допомогою пінки або гелю. Час від часу корисно замінювати їх на ензимну пудру для делікатного пілінгу, що забезпечить шкірі сяйво та зробить її гладенькою.
Третій етап – тонізація
Використання тоніків або лосьйонів допоможе підготувати шкіру до подальшого догляду. Важливо обирати продукти без вмісту спирту, щоб не пересушувати шкіру.
Четвертий етап – використання активних компонентів
Використання кислот та ретинолу може бути корисним для боротьби з акне та запаленнями, однак вони підвищують чутливість шкіри до сонячних променів. Тому важливо застосовувати їх ввечері. Нічні маски з фруктовими кислотами можуть забезпечити шкірі сяйво та сприяти відновленню.
Наостанок – крем або сироватка
До 45 років використання крему вночі не є обов'язковим етапом – зазвичай достатньо легкої сироватки. Проте власницям сухої або зневодненої шкіри слід звернути увагу на зволожувальні креми для додаткового живлення.
Нагадаємо, раніше ми також розповідали, як познайомити майбутню дружину зі своїми батьками.
- Вас також може зацікавити:
Будуть свіжими тривалий час: "секрети догляду" за рушниками
Займе дві хвилини: як видалити складки з одягу без фена і праски